Seznam referencí zlepšeného zdraví - Zdravá Páteř

Zdravá páteř
Přejít na obsah

Seznam referencí zlepšeného zdraví

Ohlasy klientů, kteří se uvolili zveřejnit svoje vyjádření, poznatky a osobní praktické zkušenosti.

Věnujte pozornost svému tělu, vhodnému pohybu v běžném životě, ale rovněž v době očekávaného operačního zákroku. Předoperační příprava a následná pooperační péče Vám pomůže s navrácením k původnímu stavu nebo v kladném případě do lepší fyzické kondice i k psychické rovnováze.

Eliminujte a vyvarujte se rovněž nemocem vznikajícím rostoucím vlivem digitální závislosti.


Psycholožka, L. P.

Je mi 25 let a bez nějakých předchozích potíží mně najednou začala bolet noha. Po dvou týdnech bolestí a spoustě prášků mi lékařka řekla, že půjde pravděpodobně o páteř. MR (magnetická renozance) ukázala výhřez ploténky 10 mm. Všichni byli překvapeni z takového nálezu v mém věku a já sama jsem nevěděla co bude následovat.
Vyzkoušela jsem všechno dostupné: rehabilitace, obstřiky, klidový režim, cvičení a vyhýbání se sezení a zvedání těžkých věcí. Na chvilku to pomohlo, ale potom bolesti začly znovu a ve větší intenzitě. Nezabíraly ani prášky od bolesti a na chirurgii řekli, že je nutné to operovat. Po šesti měsících doma jsem rezignovala a souhlasila.

Asi týden před operaci jsem se náhodou dozvěděla o cvičení SM-systém a o paní Mitáčkové, která by mě to naučila. Na první cvičení jsem šla jenom z donucení mamky. Já sama jsem už rezignovala a snažila jsem se jenom spát, aby to nebolelo.
Je to neuvěřitelné, ale s paní Mitáčkovou jsem vyzkoušela asi jenom 3 cviky, no po návratu domů a potom, když jsem si lehla se mi na chvilku ulevilo. Byl to úžasný pocit. Když to znovu začlo bolet, vzala jsem lana doma a cvičila to, co mi paní Mitáčková ukázala. A pomohlo to.
Hned o dva dny, díky vstřícnosti a její ochoty pomoct jsem měla s paní Mitáčkovou další cvičení  a učila se nové cviky. A bolesti ustupovaly. Paní Mitáčková byla pro mně oporou a díky její vstřícnosti jsem k ní chodila 3x týdenně a cvičila a cvičila. Začala jsem znova bez problémů chodit s pejskem ven, sedět u oběda, cestovat tramvajkou a prostě fungovat.

S paní Mitáčkovou jsem probírala operaci a i na její doporučení jsem operaci zrušila. Pochybovala jsem o tom. Bála jsem se, že se to opět po čase vrátí a ty bolesti budou zase neskutečné. No nakonec jsem šla na chirurgii a operaci zrušila. Doktor si mě pamatoval a sám nevěřil, že se můj stav po týdnu tak zlepšil oproti tomu, jak mně viděl před tím. S úsměvem se se mnou rozloučil a doporučil mi pokračovat.

Dnes už umím sestavu, kterou si cvičím doma každý den i tři krát. Chystám se znova do práce a když třeba udělám špatný pohyb, nebo nesprávně zvednu něco těžšího a ozve se bolest jdu hned cvičit. Teď funguji bez bolesti a SM-systém doporučuji všem, které bolí záda.
Dokonce i moje paní doktorka o tom všem říká, protože kdyby neznala mou situaci, sama by asi nevěřila.
Paní Mitáčkové děkuji za to, že jsem nabrala odvahu ještě zabojovat a jsem jenom ráda, že jsem měla takové štěstí a narazila jsem na toto cvičení.

A další děti, mládež, junioři, dospělí a vrcholoví sportovci, kteří přijali metodu za vlastní, jako součást životního stylu a správu svého zdraví.
Kladné reference statisíců nejen
našich klientů v tuzemsku i zahraničí (Velká Británie, Londýn) dokazuje prospěšnost a úspěšnost metody.

 
Copyright Zdravá páteř 2012 - 2018
Návrat na obsah